Ozelugurlu

Hakkımızda

Neden Bİzİ Seçmelİsİnİz?

Doğru yaklaşımlar, deneyimli uzmanlarımız ve birikmiş tecrübelerimiz ile size en doğru eğitimi ve tedaviyi planlayıp uyguluyoruz.

MÜKEMMEL HİZMETLER

çevre dostu

YETENEKLİ İNSANLAR

eğlencelİ & arkadaş canlısı

hedefİmİz

Engelli bireylerin zihinsel, bedensel, otistik, yaygın gelişimsel bozukluk, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, okul çocuklarının uyum sorunları, dil ve konuşma bozuklukları, özel öğrenme güçlüğü ve davranış bozuklukları vb. olan bireylere eğitim programları hazırlamak, fiziksel ve teknik donanımları kullanarak uygulamak; anne-babaları problem hakkında bilgilendirmek; psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermek; dinamik bir ekip çalışması ile çocukların ve ailerin beklentilerini karşılayan hizmetleri en üst düzeyde tutmak hedefimizdir.

 

down-syndrome-girl-smiling

Tecrübeli kadromuz ve özverili çalışanlarımızla amacımız çocuklarımızı daha aydınlık bir geleceğe taşımak bunu yaparken hem size hem de çocuklarımıza bu yol da rehber olmak istiyoruz. Gerek özel eğitim hizmetlerimiz gerek fizik tedavi gerekse aile danışmanlığı ile her zaman yanınızdayız. Hep birlikte büyüyen ve gelişen bir aile olma dileğiyle…

Her engellinin daha eşit şartlarla dünyayı paylaşmasını sağlamak.

• Eşitlik
• Tarafsızlık
• Tüm Bireylere Saygı
• Sosyal ve Çevresel Sorumluluk’tur.

BİZİ DAHA İYİ TANIYIN